NEDIS MICDU100BK
Ενσύρματο μικρόφωνο USB, με καλώδιο 1.5m.
NEDIS MICDU100BK | ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ Η/Υ στο smart-tech.gr
Περάστε το ποντίκι πάνω από την εικόνα για μεγέθυνση
Διαθέσιμο σε 1 έως 3 ημέρες
Αγορά με πόντους: 2290 πόντοι
Κερδίζετε Πόντους: 46 πόντοι
Βάρος Αποστολής: 0.208 kg
Με δυνατότητα περιστροφής 360 μοίρες και noise cancelling.
Μεταφορικά
  • Τα Παραπάνω ισχύουν για Βάρος Παραγγελιών έως 3 κιλά
Τρόποι Πληρωμής
Ενσύρματο μικρόφωνο USB plug & play με δυνατότητα περιστροφής 360 μοίρες και noise cancelling.
Χαρακτηριστικά:
- Ενσύρματη σύνδεση
- Μικρόφωνο με δυνατότητα περιστροφής 360O
- Καλώδιο 1.5m
- Συνδέσεις εξόδου: USB A αρσ. (συμβατό με USB 2.0/1.1)
- Κουμπί ON/OFF/MUTE
- Συχνότητα: 100 Hz... 10 kHz
- Αντίσταση: 2200 Ohm