NEDIS SPIN100WT
Μονάδα τροφοδοσίας για ενισχυτές κεραίας.
NEDIS SPIN100WT | Ενισχυτές Γραμμής - Σήματος Τηλεόρασης στο smart-tech.gr
Περάστε το ποντίκι πάνω από την εικόνα για μεγέθυνση
Διαθέσιμο σε 1 έως 3 ημέρες
Κερδίζετε Πόντους: 40 πόντοι
Βάρος Αποστολής: 0.363 kg
Μονάδα τροφοδοσίας για ενισχυτές κεραίας. Χαρακτηριστικά: - Αριθμός εισόδων: 1 - Αριθμός εξόδων: 2 - Τάση εισόδου: 220VAC / 50Hz - Τάση εξόδου:...
Μεταφορικά
  • Τα Παραπάνω ισχύουν για Βάρος Παραγγελιών έως 3 κιλά
Τρόποι Πληρωμής
Χαρακτηριστικά:
- Αριθμός εισόδων: 1
- Αριθμός εξόδων: 2
- Τάση εισόδου: 220VAC / 50Hz
- Τάση εξόδου: 24VDC
- Μέγιστo ρεύμα εξόδου: 100mA
- Απώλεια εισαγωγής: -5dB
- Connector: Τύπος F
- Κατανάλωση ισχύος σε λειτουργία: 5.5W
- Απώλεια εισαγωγής: 5dB
- Application: Satellite
- Βύσμα Euro / Type C (CEE 7/16)
- Αντίσταση: 75 Ohm
- Εύρος συχνοτήτων: 40 - 862 MHz