NEDIS WCPD45W100BK
Universal φορτιστής με 2 εξόδους USB-A & USB-C, 3.0A, σε μαύρο χρώμα.
NEDIS WCPD45W100BK | ΕΠΙΤΟΙΧΙΟΙ ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ USB & ΚΑΛΩΔΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ στο smart-tech.gr
Περάστε το ποντίκι πάνω από την εικόνα για μεγέθυνση
Διαθέσιμο σε 1 έως 3 ημέρες
Κερδίζετε Πόντους: 60 πόντοι
Βάρος Αποστολής: 0.191 kg
Universal φορτιστής με 2 εξόδους USB-A & USB-C, 3.0A, σε μαύρο χρώμα. - Μικρός και κομψός σχεδιασμός - 2 USB θύρες φόρτισης: 1x USB-A & 1x USB-C -...
Μεταφορικά
  • Τα Παραπάνω ισχύουν για Βάρος Παραγγελιών έως 3 κιλά
Τρόποι Πληρωμής
- Μικρός και κομψός σχεδιασμός
- 2 USB θύρες φόρτισης: 1x USB-A & 1x USB-C
- Δυνατότητα ταυτόχρονης φόρτισης δύο συσκευών
- Υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση
- Υποστηριζόμενη τεχνολογία: PD3.0 45W
- Συμβατό με όλα τα smartphone, tablet και άλλες συσκευές που φορτίζονται μέσω USB
- Αυτόματη επιλογή τάσης
- Ρεύμα εισόδου: 1.5 A
- Ρεύμα: 3.0A max ανά έξοδο
- Τάση εισόδου: 100 - 240V AC / 50-60Hz
- Τάση εξόδου: 5V DC, 9V DC, 12V DC, 15V DC, 20V DC
- Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: 57 W